Tijdens de kerstvakantie trokken heel wat TUAC-atleten naar de Topsporthal in Gent om deel te nemen aan een indoorwedstrijd en dit in onze spiksplinternieuwe wedstrijdkledij.

 

Op 26 december 2024 was voor heel wat cadetten, een enkele scholier en junior de kerstkalkoen al voldoende verteerd om het beste van zichzelf te geven op de kerstmeeting.  Er werden dan ook knappe prestaties neergezet.  Een overzicht:

 

60m

 

Tjalle Gys – cad M

Fran Bosmans – cad V

Anneleen De Houwer – cad V

Aretha Swennen – cad V

Jutha Van Echelpoel – cad V

9.27

8.75

9.005

9.028

9.49

 

60mH

 

Jutha Van Echelpoel – cad V

Lien Belmans – jun V

11.61

10.28

 

200m

 

Husaam El Yakhloufi – schol M

Fran Bosmans – cad V

27.32

29.558

 

800m

 

Tuur Servaes – cad M

Tjalle Gys – cad M

Félice Willemsens – cad V

2.17.81

2.35.89

2.35.05

 

kogelstoten

 

Mats Vandewalle – cad M

10.60m

 

verspringen

 

Tuur Servaes – cad M

Tjalle Gys – cad M

Félice Willemsens – cad V

Anneleen De Houwer – cad V

Aretha Swennen – cad V

Lien Belmans – jun V

4m43

4m10

4m82

4m18

3m84

4m66

 

Twee dagen later tekenden heel wat TUAC-ers opnieuw present op de STAX eindejaarsmeeting in Gent.  Hier was er in de voormiddag een jeugdprogramma en was het in de namiddag aan de atleten vanaf cadet.

 

Fien Van de Water zette knappe prestaties neer bij de pupillen meisjes:

 

60m

kogelstoten

10.36

4m38

 

In de namiddag zetten de volgende TUAC-atleten onze club in de picture in de Gentse Topsporthal:

 

60m

 

Tuur Van de Water – schol M

Dries Van Bael – cad M

Mats Vandewalle – cad M

Miel Van de Water – cad M

Jana Van Gorp – jun V

Lien Belmans – jun V

7.74

7.54

9.07

10.05

8.47

8.85

 

60mH

 

Tuur Van de Water – schol M

Miel Van de Water – cad M

9.32

12.75

 

300m

 

Dries Van Bael – cad M

Jana Van Gorp – jun V

Félice Willemsens – cad V

Nel Roesbeke – cad V

38.81 (clubrecord)

44.52 (clubrecord)

47.31 (clubrecord)

47.93

 

1000m

 

Nore Willemsens – jun V

3.14.23 (clubrecord)

 

kogelstoten

 

Mats Vandewalle – cad M

Anneleen De Houwer – cad V

10m73

8m64

 

verspringen

 

Nel Roesbeke – cad V

Anneleen De Houwer – cad V

4m45

4m37

 

hink-stap-springen

 

Lien Belmans – jun V

9m90

Na deze twee sportieve dagen kunnen we wel stellen dat de trainingsijver die onze atleten aan de dag leggen zijn vruchten afwerpt.  We mogen terecht fier zijn op de prestaties die werden neergezet.   #trotsoptuac

 

 

De feestdagen staan voor de deur... en TUAC nodigt jullie graag uit om samen de winterse gezelligheid te vieren op de Wintermarkt in Turnhout!

Wanneer? Vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 december
Waar? Grote Markt, Turnhout

Wat kan je verwachten?
Kom langs bij onze chalet en geniet van:

  • Warme chocomelk – perfect om je handen en hart mee te verwarmen!
  • Glühwein – een heerlijke klassieker voor de echte winterliefhebbers.
  • Bieren van Het Nest – lokaal gebrouwen en altijd een voltreffer!
  • Frisdrank – voor wie het liever fris houdt.
  • Wijn – voor wie zin heeft in iets verfijnds.
  • Jenever – voor dat extra warme wintergevoel.
  • ... én nog veel meer lekkers dat je zelf moet komen ontdekken.

Daarnaast zorgt Stad Turnhout voor animatie voor de kinderen (rollerpiste, kinderdisco, poppentheater, vuurspektakel ...) en sfeervolle muziekoptredens in de avond. Het belooft een prachtig weekend te worden voor jong en oud!

        

 

De nieuwe wedstrijdkleding is geleverd. Op donderdag 5 december zal deze uitgedeeld worden aan degenen die reeds een singlet/topje hebben. Andere atleten kunnen de wedstrijdkleding passen en ter plaatse kopen of bestellen voor 25 euro. 

Zoals eerder aangekondigd zal dit gepaard gaan met het trekken van een groepsfoto. Gelieve daarom zo veel mogelijk in TUAC-kledij naar de training te komen (blauwe trui, blauw t-shirt of blauw wedstrijdtopje). We zullen zowel een foto met de blauwe t-shirts als met de oranje wedstrijdkleding trekken. 

Atleten die hun borstnummer nog moeten ophalen, kunnen dit donderdag ook doen in de kantine. 

Ook Sinterklaas heeft ons laten weten dat hij voor alle atleten nog een lekkere verrassing komt uitdelen... Onze jongste atleten en hun broertjes of zusjes kunnen thuis de tekening kleuren op nummer (of zelf een tekening maken), zodat ze deze kunnen afgeven aan Sinterklaas. 

Hierbij vindt u het tijdschema:

  • 18.30 u: groepsfoto met BLAUWE wedstrijdkleding of TUAC t-shirt
  • 18.35 u: CAD+ haalt nieuwe wedstrijdkleding op
  • training
  • 19.15 u: hij komt, hij komt, die lieve goede Sint...
  • 19.30 u: KAN, BEN, PUP, MIN halen nieuwe wedstrijdkleding op, terwijl de Sint langs gaat bij de oudere atleten
  • aansluitend: groepsfoto met ORANJE wedstrijdkleding (We proberen dit zo snel mogelijk te doen, zodat de kleinsten tijdig kunnen vertrekken.)

We hopen dat jullie donderdag massaal aanwezig zijn! 

Het bestuur en de trainers

   

 

 

Kalender
Sponsors

© website powered by Twizzit.com